Up

1. Jakie są zalety zakupu szablonu strony internetowej?
Główną zaletą jest cena: otrzymujesz projekt wysokiej jakości za jedyne 20-70 USD. Nie musisz zatrudniać projektanta stron internetowych ani studia projektowania stron internetowych. Druga zaleta to ramy czasowe: zwykle trwa 5-15 dni, aby dobry projektant wykonał stronę internetową o takiej jakości.

2. Czy udostępniasz skrypty ze swoimi szablonami lub czy możesz wykonać niestandardowe programowanie?
Nasze szablony nie zawierają żadnych dodatkowych skryptów. Subskrypcje biuletynów, pola wyszukiwania, fora, galerie obrazów (w wersjach HTML produktów Flash) są nieaktywne. Podstawowe skrypty można łatwo dodać na stronie www.TemplateTuning.com. Jeśli nie masz pewności, czy interesujący Cię element jest aktywny, skontaktuj się z naszym Chatem w celu uzyskania wyjaśnień.

3. Co otrzymam, gdy zamówię szablon z www.piz-max.pl?
Po zakończeniu płatności za pomocą naszego bezpiecznego formularza otrzymasz instrukcje dotyczące pobierania produktu. Pliki źródłowe w pakiecie pobierania mogą się różnić w zależności od typu zakupionego produktu. Jeśli potrzebujesz rozpakować oprogramowanie, aby otworzyć archiwum .zip, użytkownicy Windows mogą odwiedzić www.HotScripts.com lub www.WinZip.com, użytkownicy Mac mogą odwiedzić www.StuffIt.com.

4. W jakich formatach dostępne są twoje szablony?
Szablony stron internetowych są dostępne w formatach Photoshop i HTML. Czcionki są dołączane do pliku Photoshop. W większości szablonów HTML jest zgodny z Adobe® GoLive®, Macromedia Dreamweaver® i Microsoft Frontpage®.

5. Na co mogę pozwolić, a czego nie wolno robić z szablonami?
Możesz: Zbudować stronę internetową za pomocą szablonu w dowolny sposób. Nie możesz: Odsprzedawać lub redystrybuować szablonów (jak my). Żądanie własności intelektualnej lub wyłącznej do któregokolwiek z naszych produktów, zmodyfikowanych lub niezmodyfikowanych. Wszystkie produkty stanowią własność dostarczającą treści firmom i osobom fizycznym. Wykonaj więcej niż jeden projekt przy użyciu tego samego szablonu (musisz kupić ten sam szablon jeszcze raz, aby wykonać kolejny projekt o tym samym projekcie).

6. Jaka jest różnica między zakupem niepowtarzalnym a niepowtarzalnym?
Niepowtarzalny zakup: zakup niewyłączny oznacza, że ​​inni ludzie mogą kupić wybrany szablon jakiś czas później. Niepowtarzalny zakup: ekskluzywny zakup gwarantuje, że jesteś ostatnią osobą, która kupi ten szablon. Po zakupie wyłącznym szablon jest trwale usuwany z katalogu sprzedaży i już nigdy nie będzie dostępny dla innych klientów. Tylko ty i ludzie, którzy kupili szablon, zanim go zdobędziesz.

7. Czy jeśli kupię szablon w ekskluzywnej cenie, czy pozwoli mi to odsprzedać ten szablon bez ograniczeń?
Nie. Zobacz nasze Warunki korzystania z usługi, aby dowiedzieć się więcej o prawach użytkowania.

8. Czy uzasadnione jest dokonanie unikalnego zakupu szablonu, który został już wcześniej zakupiony?
Tak. Ponieważ istnieje bardzo mała szansa, że ​​znajdziesz ten sam projekt w sieci. Zgodnie ze statystykami na stronie www.google.com dostępnych jest ponad 3 000 000 000 stron internetowych.

9. Czy licencja jest opłatą jednorazową?
Tak, płatność za Twój szablon jest jednorazowa bez żadnych dodatkowych opłat. Po zakupie możesz użyć szablonu tyle razy, ile potrzebujesz dla jednej strony.

10. Czy można kupić konkretny obraz z szablonu?
Nie. Zgodnie z naszymi Warunkami umowy nigdy nie sprzedajemy obrazów oddzielnie od szablonów (a także szablonów oddzielnie od obrazów).

11. Czy mogę zapłacić jedną cenę i mieć dostęp do wszystkich pobrań przez określony czas?
Przepraszamy, nie oferujemy usług opartych na członkostwie.

12. Chciałbym dokonać płatności czekiem firmowym. Czy to jest możliwe?
Użyj opcji płatności Skrill. Akceptują płatności czekiem.

13. Czy jest jakaś polityka zwrotu?
Ponieważ www.piz-max.pl oferuje nieodwracalne towary nieodwołalne, nie wydajemy zwrotów po dostarczeniu produktu, za którego zrozumienie odpowiada każdy kupujący artykuł na naszej stronie. Upewnij się, że dokładnie przeczytałeś sekcję „dostępne źródła”. Wyjątki od tej zasady robimy tylko wtedy, gdy produkt wydaje się nie być opisany w sposób indywidualny, w porozumieniu z zainteresowanymi stronami. Termin składania wniosków o zwrot wynosi jeden tydzień po dacie dostawy.

14. Zamówiłem szablon, ale nie otrzymałem informacji o pobieraniu.
W takim przypadku skontaktuj się z naszym działem płatności za pośrednictwem czatu pomocy technicznej telefonicznie lub e-mailem.

15. Zostałem obciążony dwukrotnie - otrzymałem 2 e-maile od kupców.
Upewnij się, że opłaty te mają różne identyfikatory zamówień. Jeśli tak, skontaktuj się z naszym działem rozliczeń, abyśmy mogli szybko rozwiązać problem.

16. Czy można ponownie aktywować mój link do pobrania, jeśli został wyłączony po 3 dniach?
Tak. Skontaktuj się z naszym działem rozliczeń, a oni ponownie aktywują Twój link.

17. Chciałbym kupić szablon, ale nie jest już dostępny na stronie.
Szablon został wyprzedany za wyjątkową cenę. Szukaj podobnych szablonów w naszej kolekcji!

18. Jak mogę zmodyfikować szablon, aby pasował do mojej strony?
Zawsze możesz użyć Templi